Wie wij zijn

Wij zijn een geloofsgemeenschap van zo’n 330 leden. We komen samen in ons kerkgebouw aan de Schoterweg 14 in Haarlem. Dat is een voormalige bioscoop die in 2006 van binnen is omgebouwd tot een lichte en open ruimte, met veel plek voor ontmoeting.

Leden
De leden van onze gemeente wonen in Haarlem, Heemstede, Bloemendaal, Aerdenhout, Santpoort-Noord en Spaarndam. Alle leeftijdscategorie├źn zijn in onze gemeente vertegenwoordigd, maar als je een dienst bijwoont, zul je zien dat de gemeente een jonge indruk maakt: er zijn veel twintigers en dertigers en ook veel jonge kinderen in de basisschoolleeftijd.

Verbinding
Als Fonteinkerk maken we deel uit van het kerkverband van Gereformeerde kerken (vrijgemaakt). Meer informatie over dit kerkverband vind je op deze site: www.gkv.nl.

Privacy
Ook als kerk zijn we verplicht een privacyverklaring te hebben. Wat daarin staat lees je hier